Квадрокоптер з камерою JJRC H109 8K/2K відео, 100 м. до 30 хвилин польоту + (2 акумулятори)
Квадрокоптер JJRC H109 - зручний для дітей дрон позиціонується як дрон для навчання керування дроном та відпочинку з дітьми. Має камеру, яка дозволяє знімати відео 1080p (2K). Квадрокоптер H109 може літати 12 хвилин. Важить лише 179 грам.
Характеристики:
Особливості польоту:
- радар подолання перешкод;
- зліт та посадка однією кнопкою;
- фліпи та перевороти на 360 градусів;
- Безголовий режим – дрон летить у бік напрямку джойстика незалежно від положення щодо своєї осі.
Комплектація:
1 x Пульт дистанційного керування;
2 x Акумулятор;
2 x Пара запасних пропелерів;
1 x Кабель Micro-USB;
1 x Викрутка;
4 x Утримувач пропелерів;
1 x Інструкція.
1 x Рюкзак.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 100 м |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Автопілот | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Час роботи від акумулятора | 15.0 |
| Час заряджання акумулятора | 2 година |
| Кількість каналів | 4 |
| Двигун | Електричний |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |