Автомобільний Пилосос Grikey М2 ручний акумуляторний M2 для сухого та вологого прибирання автопилосос для машини
Опис Пилососи автомобільні Rundong Vacuum Cleaner R-6053 12V 8079
Автомобільний пилосос Rundong Vacuum Cleaner R-6053 12V 8079 виконаний в ергономічному дизайні, допоможе швидко забратися як в машині, так і вдома. Вбудований акумулятор дозволяє працювати до 30 хвилин, при потужності 120 Вт, чого вистачить для повного прибирання салону. Заряджається від USB-кабелю протягом 4 годин.
Виробляє всього 60-70 дБ шуму, що приблизно дорівнює звичайній людській мові на середніх тонах.
Знімні насадки роблять пилосос багатофункціональним та універсальним. Він легко очистить від пилу, що зібрався, наприклад, клавіатуру комп'ютера або піаніно, а також миттєво видалить крихти зі столу. Дозволить ефективно очистити важкодоступні ділянки, непідвладні стандартним пилососам. А також, з його допомогою ви легко почистите автомобільні чохли, оббивку та інші поверхні.
Автопилосос з функцією вологого прибирання може легко зібрати рідину від розлитої води або чаю з поверхні, повернувши первинну чистоту.
Оснащений НЕРА-фільтром.
Характеристики:
Комплектація:



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRIKEY |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 120 Вт |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 120 Вт |
| Тип труби всмоктування | Складана |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Колір корпусу | Чорний |
| Час заряджання акумулятора | 3 година |
| Кількість щіток у комплекті | 5 |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Автомобільний Пилосос Grikey М2 ручний акумуляторний M2 для сухого та вологого прибирання автопилосос для машини»