









2 999 ₴
Показати оптові ціни
Пилосос акумуляторний VC028-PRO зі шваброю, ручний вертикальний пилосос, бездротовий для дому + подарунок Зарядний пристрій PD 30W
Завдяки безщітковому високопродуктивному двигуну, розробленому за спеціальною технологією, пилосос здійснює всмоктування з потужністю до 200 Вт, що є високим показником для такого приладу. На практиці це підвищує якість прибирання – пилосос ефективно очищає сидіння, килими, багажник та підлогу авто. А також чудово допоможе здійснити прибирання в будинку. Впорається з крихтами на столі і легко видалить шерсть вихованця з дивана та килимів.

Для очищення забруднень з різних поверхонь і важкодоступних місць призначений комплект з 3-х насадок: щіткова, щілинна та шлангова. Використання насадок гарантує максимально якісне прибирання між сидіннями, у щілинах та кутах, а також збирання складних видів сміття, вовни, ниток, волосся.

Що стосується зручності експлуатації, то для користувача буде перевагою легкість (0,6 кг) та компактність пилососа, а також ергономічна ручка. Додатковим плюсом є продумана конструкція пилозбірника об'ємом 0,2 л, який легко відкривається одним натисканням та очищується. Контейнер та фільтр знімні – їх можна мити під водою.

Автопилосос оснащений HEPA-фільтром, що ефективно очищає повітря. Фільтр можна використовувати повторно, очистивши, промивши і просушивши. У порівнянні зі звичайним інструментом для прибирання, портативний електро пилосос легкий та компактний, не займає багато місця в будинку та гаражі.

Бездротовий автомобільний пилосос – помічник для догляду за салоном машини та прибирання будинку, а також чудовий подарунковий варіант для автомобілістів та автолюбителів.
Комплектація

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Потужність всмоктування | 65 Вт |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм пилозбірника | 0.35 |
| Фільтр тонкого очищення | True |
| Основні атрибути | |
| Потужність | 100 Вт |
| Колір | Чорний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пилосос акумуляторний VC028-PRO зі шваброю, ручний вертикальний пилосос, бездротовий для дому + подарунок Зарядний пристрій PD 30W»