Ручний пилосос SOKANY SK-13033 2800Вт, Вертикальні пилососи Пилосос без мішка акумуляторний пилосос для дому
Вертикальний пилосос SOKANY SK-13033 - ідеальний вибір для невеликих ділянок та квартир. Він не займає багато місця, але має достатню потужність для ефективного прибирання різних підлог і м'яких меблів. Завдяки наявності щілинної насадки зі щіткою пилосос легко трансформується в ручний варіант, що дозволяє зручно очищати важкодоступні місця, кути кімнати або салон автомобіля. У комплект також входить насадка для м'яких меблів, що забезпечує ретельне чищення всіх поверхонь.
Пилосос оснащений контейнером для збирання пилу та працює за циклічною технологією, яка не тільки ефективно видаляє забруднення, а й очищує повітря. Акумулятор ємністю 2200 мА*год забезпечує свободу пересування без прив'язки до розетки, а компактні розміри спрощують зберігання пристрою.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 800 Вт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 1.2 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 2.4 В |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги, Насадка для паркету, Парова насадка для підлоги |
| Рівень шуму | 69 дБ |