Квадрокоптер з камерою W3 PRO – дрон БК мотори 4K 5G, датчик перешкод, до 40 хв. польоту + кейс + 1 акумулятор
Квадрокоптер W3 PRO - це сучасний пристрій з безліччю інтелектуальних функцій, які роблять керування дроном простим і захоплюючим. Завдяки передачі зображення та подвійній 4K камері, ви зможете насолоджуватися якісними кадрами у високій роздільній здатності з можливістю масштабування до 50X. Інтелектуальна система уникнення перешкод та функція оптичного потоку Hover забезпечують безпеку та стабільність польоту навіть у складних умовах.
W3 PRO - це ідеальний вибір як для новачків, так і для професіоналів, які бажають отримати якісний дрон з розширеними функціями та надійною продуктивністю.
Основні функції:
Комплектація:
1 × Дрон
1 × Пульт дистанційного керування
1 × Посібник користувача
1 × Wi-Fi керівництво
1 × USB кабель
4 × Запасне лезо вентилятора
1 × Викрутка
1 × Сумка для зберігання
1 × Кольорова коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RC Product |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 200.0 |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Ємність акумулятора | 1800.0 |
| Вікова група | Від 8 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Час роботи від акумулятора | 20.0 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Час заряджання акумулятора | 2 година |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |