Квадрокоптер K12 MAX Mini Дрон з камерою з БК моторами + 1 додатковий акумулятор
Квадрокоптер K12 Max – відмінний вибір для операторів-початківців, що поєднує в собі безліч функцій і простоту управління. У комплекті з дроном йде пульт керування з капюшоном, що дозволяє легко контролювати політ у режимі реального часу на відстані до 100 метрів.
Основні функції K12 Макс:
Характеристики:
Комплектація:
K12 Max - це компактний і легкий дрон (всього 249 г), який легко брати з собою в будь-які подорожі та насолоджуватися керуванням зі зручного пульта через програму або програму на смартфоні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKR-Drone |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Навчальний |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 100.0 |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Ємність акумулятора | 1800.0 |
| Вікова група | Від 6 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Час роботи від акумулятора | 15.0 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Час заряджання акумулятора | 2 година |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Квадрокоптер K12 MAX Mini Дрон з камерою з БК моторами + 1 додатковий акумулятор»