Пилосос ручний вертикальний вакуумний Sokany 13011 Контейнерний пилосос 2в1 для дому 2200 Вт + подарунок
Вертикальний пилесос Sokany 13011: потужне і зручне рішення для вашого будинку
Sokany 13011 — це сучасне та ефективне рішення для щоденної уборки. Висока потужність, надійна система фільтрації та зручність використання роблять його відмінним вибором для підтримки чистоти у вашому будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 1000 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пилосос ручний вертикальний вакуумний Sokany 13011 Контейнерний пилосос 2в1 для дому 2200 Вт + подарунок»