Портативний вертикальний пилосос без мішка 2000 Вт SOKANY SK-3378 Пилосос колбовий ручний
Вертикальний пилосос SOKANY SK-3378 – це новий пристрій, призначений для швидкого та ефективного прибирання будинку. Він легко справляється з чищенням килимів, меблів, дерев'яних підлог, плиток та інших поверхонь.

Основні переваги:
Технічні характеристики:
Особливості моделі:
Комплектація:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Об'єм аквафільтра | 1.1 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |