









1 799 ₴
1 299 ₴
Показати оптові ціниДитячий Квадрокоптер з камерою Q6 – дрон для дітей 4K HD – до 30 хв. польоту (2 акумулятори)
Дизайн: Квадрокоптер має сучасний та стильний дизайн, що дозволяє йому виділятися на тлі інших моделей. Крім того, його компактний розмір дозволяє легко переносити його разом із собою у будь-яке місце.
Дистанційне керування: Квадрокоптер керується дистанційним контролером, який має дальність до 100 метрів. Це дозволяє легко маневрувати квадрокоптером на великій відстані.
Час польоту: Квадрокоптер має час польоту до 20 хвилин, що дозволяє достатньо часу для зйомки відео та фотографій.
Заряджання: Квадрокоптер заряджається за допомогою USB-кабелю, що робить його зручнішим для заряджання в будь-якому місці, де є доступ до USB-порту.


Характеристики дрону :
Комплектація:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EURODRONE |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 100.0 |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Ємність акумулятора | 2000.0 |
| Вікова група | Від 6 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Час роботи від акумулятора | 20.0 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Час заряджання акумулятора | 2 година |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитячий Квадрокоптер з камерою Q6 – дрон для дітей 4K HD – до 30 хв. польоту (2 акумулятори)»