Зарядний пристрій 65W блок живлення Швидка зарядка 6 портів USB USB-C QC 3.0 PD + кабель у подарунок
Технические характеристики:
| Найменування товару | Зарядний пристрій USB, 65 Вт, 6 портів |
| Модель | ЛИК-881 |
| Колір | Чорно-білий |
| Матеріал | комп'ютер |
| Розмір | ЕС: 28*68*96 мм/США: 28*68*78 мм |
| Інтерфейс | 5USB-A+Тип-C |
| Вхід | 100–240 В змінного струму, 50/60 Гц, 0,5 А |
| Вихід | 5 В/3,5 А |
| Тип | Вилка ЕС |
| Потужність | 65 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 230 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |