Квадрокоптер LYZRC L109 PRO MAX - Дрон з GPS, БК мотори, до 3 км, до 26 хв. польоту
Модель LYZRC L109 PRO MAX RTS є сучасним складаним квадрокоптером з GPS і можливістю польоту на відстань до 3 км. Він оснащений подвійною 4K HD камерою та системою цифрової передачі FPV, що працює на частотах 2,4G та 5G. Завдяки 3-осьовому підвісу та електронній стабілізації зображення (EIS), зйомка стає більш чіткою та стабільною, а система запобігання зіткненням працює на 360° навколо дрону.
Основні характеристики:
Функціональні особливості:
Комплектація:
Цей квадрокоптер призначений для користувачів, які цінують високу якість зйомки та надійність в управлінні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LYZRC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | FPV (5.8 GHz) |
| Радіус дії | 3000 м |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Автопілот | Так |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Тип | Професійний |
| Час польоту | 26 хв |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Роздільна здатність відеокамери | 1080p(Full HD) |
| Ємність акумулятора | 1800.0 |
| Вікова група | Від 15 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Час роботи від акумулятора | 25.0 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Час заряджання акумулятора | 2 година |
| Напруга акумулятора | 7.6 В |
| Ліцензійна модель | Да |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Квадрокоптер LYZRC L109 PRO MAX - Дрон з GPS, БК мотори, до 3 км, до 26 хв. польоту»