Дротовий вертикальний ручний пилосос SOKANY SK-3389 без мішка колбовий циклонного типу 1000 Вт для дому
Вертикальний пилосос SOKANY SK-3389 – це багатофункціональний пристрій, який забезпечує ефективне прибирання будь-яких поверхонь у вашому домі. Цей пилосос ідеально підходить для очищення килимів, меблів, дерев'яних підлог, плитки та інших покриттів, дозволяючи легко позбутися пилу та дрібних частинок бруду.
Характеристики:
Комплектація:
Пилосос SOKANY SK-3389 – ідеальний вибір для тих, хто цінує чистоту та комфорт у домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип прибирання | Суха |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дротовий вертикальний ручний пилосос SOKANY SK-3389 без мішка колбовий циклонного типу 1000 Вт для дому»