Квадрокоптер SG 101 дрон коптер із камерою дитячий міні дрон на БК двигунах до 200 м до 20 хв. польоту + кейс
Опис квадрокоптера SG101MAX
Квадрокоптер SG101MAX - це сучасний, легкий і функціональний дрон, який ідеально підійде як для новачків, так і досвідчених користувачів. Завдяки широкому набору інтелектуальних функцій і сучасним технологіям, цей дрон стане вашим надійним супутником для захоплюючих польотів і зйомки з висоти.
Основні характеристики:
Безщіткові двигуни:
Квадрокоптер оснащений безщітковими двигунами, які забезпечують:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Квадрокоптер SG101MAX поєднує в собі потужність, легкість керування та високу якість зйомки. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче насолоджуватися польотами та отримувати вражаючі кадри з висоти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZLL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 200 м |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Двигун | Електричний |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Квадрокоптер SG 101 дрон коптер із камерою дитячий міні дрон на БК двигунах до 200 м до 20 хв. польоту + кейс»